راز ثروتمند شدن

راز ثروتمند شدن این نیست که به سختی کار و فعالیت داشته باشید ، یا اینکه کمتر خرج کنید و پولتان را برای روز مبادا پس انداز کنید. برای ثروتمند شدن باید ذهنی ثروتمند داشته باشید . باید باور کنید که خداوند متعال دوست دارد که شما ثروتمند و قدرتمند باشید و ثروت حق شماست . باید عمیقا بپذیرید که شایسته تمام مواهب و نعمت ها هستید . همه چیز به طرز تفکر شما بستگی دارد. اگر خود را لایق یک زندگی راحت و پول فراوان ندانید ، هرگز پولدار نخواهید شد.

علت پولدار نشدن

تنها علت پولدار نشدن این است که انسان ها با اندیشه های خود سدی در راه ورود پول و ثروت به زندگی خود درست می کنند . باید ذهنتان را متوجه ی وفور نعمت کنید . هر گونه فکر و احساس منفی مانع از آن می شود که پول به سمت شما بیاید . همواره بایستی احساس شادمانی داشته باشید ، حتی اگر هیچ پولی ندارید ، باز هم باید از شادی لبریز باشید و پیشاپیش به خاطر پولی که در آینده به دستتان می رسد شکرگزاری کنید . کار شما این نیست که بدانید این پول چگونه به شما می رسد ، شما فقط باید شاد و شکرگزار باشید و جزئیات کار و راه رسیدن به پول را به کائنات بسپارید .

گاهی باورهایی در ضمیر ناخودآگاهتان شکل گرفته که مانع جذب پول به سمت شما می شود . باورهایی از این قبیل : پول چرک کف دست است ، آدم های پولدار از خدا دور می مانند ، اگر پول بیشتری داشته باشید دردسر شما هم بیشتر می شود ، پولدار شدن نیاز به سرمایه بالا دارد ، پول خوشبختی نمی آورد و غیره . باید نخست این باورها را از بین برد و باور های جدیدی را جایگزین اعتقادات قبلی کرد تا پول به سمت شما سرازیر شود . با تلقین به خود می توانید ضمیر ناخودآگاهتان را فریب دهید و باورهای زیبا و پولساز را به خورد ضمیرناخوداگاهتان بدهید . تلقین ارتباطی بین ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه برقرار می کند ، به صورت که از طریق ضمیر خودآگاه بایستی ضمیر ناخودآگاه را تحت تاثیر قرار داد .

 

سایت پرنس دیتا
سایت پرنس دیتا

 

استفاده از جملات تاکیدی برای تغییر باورها

برای انجام تلقین به خود از جملات تاکیدی استفاده کنید . جملات تاکیدی جمله های مثبتی هستند که با صدای بلند تکرار میشوند و احساسات خوبی را در شما برانگیخته می کنند . این جملات زمانی که با تکرار زیاد در ضمیر ناخودآگاه تثبیت شوند قادر هستند که زندگی شما را متحول کنند . مثلا می توانید روزانه این جمله را تکرار کنید : من هر روز پول بیشتری را به سمت خودم جذب می کنم . بعد گذشت مدت زمانی این جمله به صورت یک باور عمیق در ضمیر ناخودآگاه پذیرفته شده و شما شاهد وفور پول و ثروت در زندگانی خود خواهید بود .

هنگام تکرار جملات تاکیدی باید احساس شادی و لذت داشته باشید ، چون کائنات به احساسات شما پاسخ میدهد ، نه به کلماتی که ادا می کنید . جهان هسنی ارتعاش ناشی از احساس مثبت شما را دریافت می کند و چندین برابر آن حس را به شما برمیگرداند .

شکرگزاری برای جذب پول و ثروت بیشتر

شکرگزاری به خاطر پول سبب می شود که پول بیشتری به زندگی شما جذب شود ، مهم نیست که الان وضع مالتان در چه حدی است ، پول کافی دارید یا نه ؟ در هر دو صورت باید شکرگزار باشید . باید نسبت به پولی که در حال حاضر دارید احساس خوشحالی داشته باشید ، درصوررت داشتن حس سپاس و شادی پولتان یه طرز معجزه آسایی افزایش صعودی پیدا می کند .

اگر در زندگی پول کافی ندارید ، این کمبود پول به دلیل وجود حس ناامیدی و عدم شکرگزاری است و نشان می دهد که شما مدام در حال شکایت کردن از وضع کنونی خود هستید . غر زدن وشکایت کردن سبب می شود که تمام راه های سرازیر شدن پول به زندگیتان مسدود شود .

 

سایت پرنس دیتا
سایت پرنس دیتا

 

یک بازی برای فریب دادن ضمیر ناخودآگاه و رسیدن به ثروت

یک راه جالب برای رسیدن به ثروت و تمکن مالی این است که تصور کنید یک حساب بانکی جادویی دارید که موجودی این حساب بینهایت است ، و هرچقدر که دلتان بخواهد می توانید از این حساب بانکی پول برداشت کنید . و هیچ دغدغه ای بابت بی پولی ندارید و هر چه را که دوست دارید می توانید بخرید . می شود تصور کنید که هر روز مبلغ زیادی پول به حساب شما ریخته می شود و شما با خیال راحت همه ی آن پول ها را خرج می کنید .

تمام این واریزی به حسابتان و خرج هایی که می کنید را یادداشت کنید و با تمام وجود از این کار احساس لذت کنید و شادمان باشید که این حساب بانکی متعلق به شماست . در این روش متوجه می شوید که به جای اینکه تمرکز ذهن شما روی بی پولی و تنگدستی باشد ، تمام توجه شما به پول خرج کردن و فراوانی پول معطوف شده است . یعنی ارتعاش ذهن شما تغییر کرده است . در این شرایط شما ارتعاش فراوانی و مکنت را به کائنات می فرستید و طبعا کائنات هم پاسخ این ارتعاش را به صورت پول و ثروت به شما برمی گرداند . بعد از گذشت مدت زمانی درمی یابید که وضعیت مالی شما ترقی کرده و پول بیشتری به زندگی شما جذب شده است و جهان هستی زندگی پربارتری را تقدیم شما کرده است .

برای رسیدن به ثروت باید دقیقا بدانید که چه مقدار پول و دارایی از کائنات می خواهید ، یعنی باید یک هدف مشخص داشته باشید ، داشتن هدف واضح و اشتیاق سوزان راه رسیدن به ثروت را به روی شما می گشاید . وقتی که از ته دل می خواهید که به اهداف مالی تان برسید ، و مداومت به خرج می دهید و دائما روی خواسته تان متمرکز هستید ، مطمئن باشید که به اهدافتان می رسید . ثروت نصیب کسانی می شود که کوشا و ساعی هستند و از مداومت لازم برخوردارند .

ثروت نصیب کسانی می شود که برای جذب آن آمادگی دارند و رویاهای بزرگی در سر دارند . افکار بزرگ زندگی شما را متحول می سازد . پس بزرگ فکر کنید . قدرت افکارتان دست کم نگیرید . شما شایسته بهترین موهبت ها هستید ، شایسته ی بهترین زندگی هستید . خداوند دوست دارد که بندگانش ثروتمند باشند و از روزی های حلال دنیا بهره مند باشند . شما قائم مقام خداوند در زمین و لایق بهترین ها هستید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *