قدرت سحرآمیز شکرگزاری

شکرگزاری در برابر نعمات در همه ی ادیان توصیه شده و یک راه سحرآمیز برای افزایش ثروت ، سلامتی و سایر موهبت ها است . شکرگزاری به خاطر تمام چیزهایی که در زندگی دارید ، حتی اگر آن چیزها کم و ناچیز باشند ، باعث می شود که سلامتی ، ثروت و دارایی ، زیبایی ، روابط اجتماعی و سایر موارد در زندگیتان به طرز شگفت انگیزی به سمت عالی شدن برود .

قدردانی از خداوند یک راه جادویی برای داشتن نعمت های بیشتر محسوب می شود ، البته تاثیر جادویی شکرگزاری به اندازه ی احساس درونی شما اتفاق می افتد . باید بعد از سپاسگزاری از خدا حس بهتری داشته باشید و احوالات درونی شما کاملا تغییر کرده باشد . هر چه قدر که احساس خوبتان بیشتر باشد ، جادوی قدرشناسی در زندگی شما با قدرت زیادتری عمل می کند و با سرعت بیشتری زندگی شما را متحول خواهد کرد .

قوی بودن احساس موقع شکرگزاری بسیار مهم است . کائنات به احساس خوب ناشی از شکرگزاری عکس العمل نشان می دهد ، به این صورت که احساس خوب شما را دریافت کرده و به این امواج مثبتی که به سویش می فرستید با مواهب بیشتر پاسخ می دهد .

تحول عظیم زندگی با شکرگزاری

شکرگزاری قادر است تمام زندگی شما را متحول کند . اگر شکرگزاری را همه روزه انجام دهید ، زندگیتان با تغییرات عظیمی به سمت بهتر شدن پیش می رود ، آن چنان تغییری که حتی تصور این حجم تغییر و دگرگونی را هم نمی کنید ، حتی اطرافیانتان از این تحولات شگرفی که در زندگیتان رخ داده متعجب می شوند . هنگام سپاسگزاری از خداوند به کوچک یا بزرگ بودن داشته هایتان نیندیشید ، فقط با همه ی وجود حس دلپذیر قدردانی را تجربه کنید ، آن گاه خواهید دید که داشته های شما به طور سحرآمیز و با سرعت تصاعدی فزونی خواهند گرفت .

شب ها قبل از خواب برای چند دقیقه ای تمرکز کنید و به اتفاق های خوشایند و دلپذیری که در طول روز برایتان پیش آمده و باعث شادی و مسرت خاطر شما شده فکر کنید ، و بابت این اتفاقات شیرین و شادی آفرین از خداوند تشکر کنید . حضور خداوند را حس کنید و با حس شادی درونی از خدا قدردانی کنید . تشکر از خداوند مثل آهنربای بینهایت قوی اتفاق های خوب بسیاری را به شما جذب می کند .

 

سایت پرنس دیتا
سایت پرنس دیتا

 

قدردانی از تمام داشته هایتان را می توانید در تمام مدت روز و در هر جایی اجرا کنید . فرقی نمی کند که در خانه باشید یا سر کار ، یا در صف اتوبوس ، یا در فروشگاه و در حال خرید کردن ، فقط کافی است حس شکرگزاری را با همه ی وجود درک کنید و به خاطر همه چیز حتی چیزهای کوچک و جزئی تشکر کنید .

شکرگزاری از محیط اطراف

از تمام زیباییهای محیط اطرافتان مثل هوای پاکیزه ، درختان سرسبز ، باران و سایر چیزها قدردان باشید . شکرگزاری از محیط پیرامونتان سبب می شود که روحیه ای شاد و با طراوت پیدا کنید و به عبارت بهتر اخلاق شکرگزارانه کسب کنید ، و شکرگزاری به یک عادت بسیار نیکو و زیبا در شما تبدیل شود و شما در ادامه زندگی خود می بینید که هر روز اتفاقات خوشایند و آدم های خوب و نازنین و صحنه های دلپذیر سر راهتان سبز می شوند .

شکر گزاری به خاطر سلامتی

اگر می خواهید که سلامتی جسم خود را تضمین کنید ، مهم ترین کاری که می توانید انجام دهید ، این است که از سلامتی خود سپاسگزاری کنید . اگر بخاطر سلامتی خود شکرگزار باشید ، امواجی را به کائنات ارسال می کنید که سبب می شود مدام سلامتی بیشتری را دریافت کنید . میزان سلامت شما در حال حاضر نشانگر میزان شکرگزار بودن شماست . به خاطر تک تک اندام ها و سلول ها و خون و پوست تان شکرگزار باشید تا سلامتی را برای همیشه در آغوش بگیرید .

اگر جایی از بدنتان دچار درد و ناراحتی است ، از بیماری آن عضو از جسمتان شکایت نکنید ، شکایت کردن و غر زدن سبب می شود که بیماری و ناراحتی بیشتری به سراغتان بیاید ، هنگامی که در حال شکایت کردن هستید ، در واقع دارید ارتعاشات منفی را به کائنات می فرستید . کاری که در این هنگام باید انجام دهید این است که بابت سالم بودن بقیه ی اعضای بدنتان سپاسگزار باشید ، و عضو بیمار را هم سلامت تصور کنید و به خاطر سلامتی آن مدام تشکر کنید ، حتی از آن اندام بیمار به خاطر این که سال ها برایتان به خوبی کار کرده سپاسگزاری کنید . در این صورت به زودی شاهد شفای اندام بیمار خود خواهید بود .

شکرگزاری به خاطر کار

اگر از کار و حرفه ی فعلی خود ناراضی هستید و آرزوی داشتن شغلی بهتر و با درآمد بالاتر را دارید ، راه رسیدن به شغل بهتر و با امکانات بالاتر این است که باید برای کاری که در حال حاضر انجام می دهید ، سپاسگزار باشید . در واقع برای افزایش هرچیزی در زندگی باید برای چیزهایی که در آن لحظه دارید سپاسگزاری کنید .

برای دستیابی به موفقیت و ارتقا شغلی ، باید از کار فعلیتان سپاسگزاری کنید . می توانید روی این مسئله متمرکز باشید که لااقل بیکار نیستید . به خاطر این موضوع تا جایی که امکان دارد شاد و شکرگزار باشید و حس خوب داشته باشید . اگر به این حس خوب و شکرگزاری ادامه دهید ، دیری نمی گذرد که تغییرات عظیمی در وضعیت کاری شما پدید می آید ، و به آن موقعیتی که میخواهید و آرزویش را دارید می رسید . قدردانی در واقع به منزله ی نردبان ترقی شماست .

گله و شکایت و غر زدن های پی در پی مانع بروز اتفاق های مثبت و خوشایند در زندگی شماست . وقتی کارها درست پیش نمی رود و مدام به بن بست می رسید ، این یک علامت است که به شما نشان می دهد به اندازه ی کافی قدردان خداوند نیستید . حتی در وضعیت های دشوار و پرمشقت زندگی هم باید شکرگزار پروردگار باشید ، و راهی برای داشتن حس مثبت و خوب پیدا کنید . اگر این کار را انجام دهید به زودی متوجه می شوید که وضعیت ناهماهنگ و پیچیده از زندگی شما خارج شده و اوضاع بر وفق مرادتان چرخیده است . شکرگزاری باعث رهایی شما از تمام ناهمواری های زندگی می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *