تجسم خلاق

تصویر سازی و تجسم آرزوها در ذهن قدرت فراوانی دارد ، و به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک می کند . وقتی چیزی را که خواهانش هستید در ذهن خود تجسم می کنید و احساس داشتن آن را در درون خود به وجود می آورید ، ارتعاش نیرومندی را به جهان هستی می فرستید . کائنات این ارتعاش پرقدرت را دریافت می کند و آن تصاویر تجسم شده را به همان صورتی که گرفته ، به شما برمی گرداند ، البته به صورت برآورده کردن آرزوهای شما .

وقتی چیزی را تجسم می کنید ، به آن واقعیت می بخشید . در فرآیند تجسم خلاق میزان احساسی که دارید موجب جذب و تجلی خواسته ها می شود . هنگامی که در ذهن خود آرزوهایتان را تصور کنید و خود را در جایی که آرزو دارید ببینید ، اما احساس شور و شادی نداشته باشید ، نمی توانید چیزی را که می خواهید جذب کنید . تجسم منهای احساس لذت قادر به جذب خواسته ها و عینیت بخشیدن به آن ها نیست .

تفاوت تجسم خلاق با خیالبافی

تجسم خلاق با خیالبافی های ذهنی بسیار متفاوت است . همه ی شما خیالبافی ذهنی را بارها تجربه کرده اید ، در تصویر سازی ذهنی شما باید خود را به عنوان اول شخص تصور کنید ، تصور کردن خود به عنوان سوم شخص خیلی نتیجه بخش نیست . در این فرآیند خلاق ذهنی باید احساس خوبی را تجربه کنید و از تمام حواس بویایی و چشایی و لامسه و بینایی و شنوایی خود کمک بگیرید . لباسی که پوشیده اید ، رنگ های اطراف ، صداهای دوروبرتان را به وضوح هرچه تمام تر تصور کنید .

رسیدن به خانه رویاها با تجسم خلاق

فرض کنید رویای شما دستیابی به خانه دلخواهتان است . شما باید خود را از همین الان در آن خانه ببینید و احساس شادی و شعف ناشی از صاحب خانه شدن را با تمام وجود حس کنید . این گونه به نتیجه ی پایانی کار متمرکز می شوید و آن احساس زیبا را درک می کنید . در روند تجسم خلاق تا جایی که امکان دارد شاد و خوشحال باشید و جهان هستی هم پاداش این احساس خوبتان را به شکل خانه ای زیبا تقدیم شما خواهد کرد .

هنگام تصور کردن اهدافتان به این فکر نکنید که کائنات از چه راهی و چطور خواسته ی شما را برآورده می کند . این کار را به عهده ی جهان هستی بگذارید . وظیفه ی شما فقط این است که هدفتان را به وضوح تجسم کرده و این کار را با احساس فراوان انجام دهید .

از طریق تجسم کردن می توانید به تجلی آرزوهایتان سرعت ببخشید . تصاویری که در ذهن دارید نباید گنگ و مبهم باشد ، بایستی کاملا روشن و واضح باشند . تمام مکان ها و رویدادها را به وضوح در آن تصویرسازی ذهنی ببینید .

رسیدن به اتومبیل دلخواه با تجسم خلاق

از تمام حواس پنج گانه ی خود در فرایند تجسم خلاق استفاده کنید . به عنوان مثال وقتی اتومبیل دلخواه خود را تصور می کنید ، نوع اتومبیل ، رنگ آن و سایر مشخصات را تعیین کنید و آن ها را شفاف و واضح تجسم نمایید . با حس لامسه ی خود روکش صندلی های اتومبیل خود را لمس کنید . بوی داخل اتومبیل را استشمام کنید ، صدای دزدگیر آن را بشنوید . تمام جزئیات را تصور کنید و از رانندگی با اتومبیل دلخواهتان با همه ی وجود لذت ببرید . تجسم تان باید به قدری به شما نشاط و شادی ببخشد که حس کنید همین الان آن اتومبیل را دارید .

ضمیر ناخودآگاه شما تصاویر تجسم شده را باید بپذیرد ، تا آن ها متجلی شوند . این کار ممکن است مدت زمانی طول بکشد . در طول این مدت نباید دلسرد و ناامید شوید ، فقط به نتیجه ی پایانی کار فکر کنید و متمرکز باشید . اجازه ندهید که مردد شوید ، چون کائنات این امواج شک و تردید را بلافاصله دریافت می کند و تجلی رویای شما به تعویق می افتد .

 

سایت پرنس دیتا
سایت پرنس دیتا

 

از بین تمام اهدافی که در سر دارید ، باید آن آرزو و هدفی را که از همه برایتان مهم تر است انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید و مدام رسیدن به آن را در ذهن خود تجسم کنید . در این صورت به تجلی فوری آن کمک می کنید . نباید ذهن خود را از اهداف گوناگون و تجسم های مختلف و پراکنده پر کنید . برای شروع کار فقط روی یک آرزو متمرکز شده و به تصویر سازی آن بپردازید .

رسیدن به وزن دلخواه با تجسم خلاق

برای رسیدن به وزن ایده آل تان می توانید از قدرت ذهن خود و تجسم خلاق کمک بگیرید . نباید به وضع کنونی خود فکر کنید ، مدام روبروی آیینه نایستید و به شکم برآمده ی خود در آیینه نگاه نکنید . به جای این کارهای بی فایده عکسی از کسی که وزن دلخواه شما را دارد تهیه کنید و پیوسته به آن عکس نگاه کنید و خودتان را به جای آن شخص تصور کنید . تا حد امکان به وزن آرمانی خود بیندیشید و از این که به تناسب اندام رسیده اید احساس شادی و خوشحالی داشته باشید .

از فرآیند تجسم خلاق برای رسیدن به هر آرزویی که دارید می توانید استفاده کنید . فرقی نمی کند که آرزوی شما داشتن ثروت افسانه ای یا بهبود روابط با همسر و فرزندان یا پیدا کردن کاری عالی یا تناسب اندام و غیره باشد . اصول کار در همه ی موارد یکی است . فقط کافی است برنامه ای منظم برای تجسم خلاق در طول روز ترتیب دهید و به این برنامه پایبند باشید ، و هر روز اوقاتی را به این کار اختصاص دهید .

نباید توقع داشته باشید که همه چیز در همان ابتدای کار برایتان فراهم شود . کائنات آرزوی شما را در بهترین مکان و مناسب ترین زمان برآورده می کند . بهتر است به زمان بندی الهی اعتماد کامل داشته باشید و در صورت نتیجه نگرفتن در یک بازه زمانی کوتاه ناامید نشوید . اگر به هدف خود پایبند باشید بی شک به آن می رسید و از این دستاورد باشکوه خود لذت می برید .

توانایی ذهن انسان نامحدود است و شما قادرید که با استفاده از قدرت تجسم به تمام آرزوهایتان جامه ی عمل بپوشانید . از امروز اوقاتی را در یک مکان ساکت و آرام به تصویر سازی ذهنی بپردازید ، احساس شادی را از خود ساطع کنید ، و به استقبال موفقیت در زندگی بروید . با یک انرژی بالا زندگیتان را زیبا رقم بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *