سخن بزرگان

اپرا وینفری :

برای داشته هایتان شکرگزار باشید تا بیشتر به شما برسد . اگر دائما روی نداشته هایتان متمرکز شوید ، هیچ وقت قانع نمی شوید .

راندا برن :

شما شایستگی آن را دارید که هر چیزی را داشته باشید ، کافی است که آنچه را که می خواهید طلب کنید .

وین دایر :

خلق معجزه حقیقت دارد و هنگامی تحقق پیدا می کند که تصمیم جدی بگیرید تا ذهنتان را درمورد خودتان و این که در این مدت محدود زندگی در دنیای مادی به چه دستاوردهایی می توانید برسید تغییر دهید .

جک کنفیلد :

شما نتیجه ی افکاری هستید که تا کنون داشته اید . اگر به همان عادت های قدیمی ادامه دهید ، زندگیتان بهتر از این نخواهد شد .

والاس واتلز :

سپاسگزار بودن روزانه مجرایی است که از طریق آن ثروت به سوی شما روان می شود .

فلورانس اسکاول شین :

به خدا توکل کن و نیکویی کن ، خواسته ی خود را به خدا بسپار و به او توکل کن که آن را انجام خواهد داد .

ویلیامز جیمز :

انسان ها با تغییر رفتار و اندیشه ی خود ، می توانند دگرگونی هایی در زندگی خود ایجاد کنند .

باب پراکتور :

با همان فکری که مسئله را درست کردیم ، نمی توانیم آن را حل کنیم . اگر مردم به فکر کردن تمایل داشته باشند ، همه ی مسائل حل می شود . مشکل اینجاست که انسان ها به هر وسیله ای متوسل می شوند که فکر نکنند ، زیرا اندیشیدن کار دشواری است .

بودا :

آن چه ما هستیم نتیجه ی اندیشه های گذشته ی ماست .

جک کنفیلد :

اگر می خواهید بهترین ها را دریافت کنید ، باید باور داشته باشید که سزاوار بهترین ها هستید .

مایکل لوسیر :

به قانون جذب اجازه دهید کارش را انجام دهد ، گاهی فکر کردن درباره ی خواسته ها و کارهایی که لازم است انجام دهید تا به هدفتان برسید ، شما را گیج و سراسیمه می کند . نیازی به گیج شدن نیست ، قانون جذب پاسخ را برایتان به ارمغان خواهد آورد . دست از شکایت و غر زدن بردارید ، در این مواقع کافی است بگویید : این دیگر وظیفه ی من نیست ، این کار را می گذارم به عهده ی قانون جذب .

باب پراکتور :

کسانی هستند که همیشه محافظه کاری می کنند . آن ها همیشه به اندازه ای فکر می کنند که از عهده ی انجامش بر می آیند و وزنه بلند می کنند . این اشخاص دنبال ریسک نمی روند ، درنتیجه نه شکست می خورند و نه موفق می شوند . آن ها هرگز به عظمت توانایی ذهنی خود پی نمی برند .

کاترین پاندر :

زمانی که برای اطرافیانتان موهبتی پیش آید ، نشانه ی آن است که موهبت شما نزدیک است ، از طریق نوشتن آن را به سوی خود بخوانید .

جک کنفیلد :

تا زمانی که دیگران را مسبب ناکامی خود بدانید ، هرگز موفق نخواهید شد .

دیپاک چوپرا :

راه جذب دیگران دوست داشتن خویش است . افراد جذاب ، به قضاوت در مورد خود و دیگران نمی اندیشند . آن ها نشانه های عشق را در می یابند . به عشق می اندیشند و با هر عملشان عشقشان را بیان می کنند .

لوییز هی :

کائنات ما را در هر اندیشه ای که برگزینیم و به آن معتقد باشیم کاملا حمایت می کند .

وینستون چرچیل :

شمایید که با حرکت خود دنیایتان را خلق می کنید .

لوییز هی :

برای موفقیت مهربان و صبور باشید . زمانی که روند تغییرات را طی می کنید ، با خود مهربان و صبور باشید . تغییرات تدریجی هستند ، انتظار تغییری بزرگ و سریع ، فقط شما را خسته و کلافه می کند .

رابرت کولیر :

تصور کنید آنچه می خواهید ، به شما داده شده است . بدانید که در وقت نیاز از آن برخوردار خواهید بود ، و بعد صبر کنید تا خواسته تان از راه برسد . نگران آن نباشید . به نداشتن آن فکر نکنید . آن را متعلق به خود بدانید . بدانید که از آن شماست . انگار که هم اکنون در تملک شماست .

لوییز هی :

تا جایی که می توانید جزییات مربوط به آرزوها و اشتیاق هایتان را یادداشت کنید ، اجازه دهید ذهن تان خلاق و شاد باشد . خود را طوری تصور کنید که واقعا زندگی رویایی و مطلوب خود را دارید .

استر هیکس :

کلید تجربه خواسته هایتان ، ایجاد هماهنگی با آرزوهایتان است . اگر به احساس خویش توجه کنید ، به راحتی متوجه می شوید که آیا بر داشته هایتان متمرکز هستید یا بر نداشتن آن ها . وقتی افکارتان از نظر ارتعاشی با خواسته ی شما هماهنگ باشد ، احساس خوبی دارید و آن گاه طیف عواطفتان از رضایت تا انتظار ، امید ، اشتیاق و لذت خواهد بود .

رابرت کولیر :

می توانید آنچه را می خواهید به دست آورید ، مشروط بر آن که بدانید موضوع را چگونه در ذهن خود جا بیندازید . رویایی نیست که نتواند به حقیقت بپیوندد ، مشروط بر آن که نیروی خلاق را در وجود خود فعال کنید . روشی که برای یک نفر موثر واقع شود ، برای همگان موثر واقع خواهد شد . راه رسیدن به قدرت ، استفاده کردن از چیزهایی است که دارید . با این حساب مجراها را به روی خود می گشایید تا نیروی خلاق به سوی شما بیاید .

فلورانس اسکاول شین :

اندیشه های خود را تغییر دهید تا در یک چشم به هم زدن ، همه ی اوضاع و شرایطتان عوض شود ، زیرا جهان بازتاب تبلور آرمان ها و کلام خودتان است .

کریستین لارسون :

این که انسان بتواند خودش را تغییر دهد و بر سرنوشت خود مسلط گردد ، نتیجه گیری هر ذهنی است که به قدرت فکر درست اعتقاد دارد .

اندرو کارنگی :

اگر می خواهید شاد باشید ، هدفی را برای خود تعیین کنید که به افکار شما دستور بدهد ، انرژی تان را آزاد کند و الهام بخش امید و آرزوی شما باشد .

کلمنت استون :

ذهن هر آن چه را بتواند تصور کند ، می تواند به دست آورد .

دارن هاردی :

برای رسیدن به آرزوها و اهدافتان ابتدا باید ذهن تان را از شک و تردید ، ترس و ناامیدی ، پاک کنید .

آنتونی رابینز:

بیشتر مردم نمی دانند که واقعا از زندگی چه می خواهند ، اما بدتر از آن ها کسانی هستند که می دانند چه می خواهند ، اما هیچ اقدامی در جهت به دست آوردن آن نمی کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *