فرمول جذب ثروت

این روزها ثروتمند شدن موضوعی است که دغدغه ی بسیاری از افراد است . خیلی ها دوست دارند که پولدار شوند ، اما اصول رسیدن به ثروت را بلد نیستند و همچنان در رویای رسیدن به ثروت و مکنت می مانند . ثروتمند شدن فرمولی دارد که اگر آن را رعایت کنید ، به هر مبلغی که آرزو کنید می رسید .

مراحل فرمول جذب ثروت

مرحله ی اول

اولین مرحله از فرمول جذب ثروت این است که دقیق و واضح مقدار پولی را که می خواهید به دست آورید مشخص کنید . وقتی از افراد سوال می شود که چه مقدار پول می خواهند ، اغلب آن ها در جواب می گویند که پول فراوان می خواهند ، اما هیچ یک به طور دقیق مبلغ مورد نیاز خود را مشخص نمی کنند و خودشان هم نمی دانند که دوست دارند چه مقدار درآمد ماهیانه یا سالیانه داشته باشند .

طبق قانون جذب اگر ندانید که چه میزان درآمدی می خواهید ، کائنات هم نمی داند که چه مبلغی را در اختیار شما قرار دهد . باید آرزوی شما شفاف و واضح باشد و کمیت آن دقیقا مشخص باشد . باید بدانید که چه مقدار پول در عرض یک ماه یا یک سال می خواهید به دست آورید . کائنات آرزوهای گنگ و مبهم را برآورده نمی کند .

مرحله ی دوم

در مرحله ی دوم باید مشخص کنید که برای به دست آوردن این میزان پول حاضرید چه مقدار سرمایه گذاری کنید . طبق قانون کائنات ، برای به دست آوردن هر چیز باید چیزی را از دست بدهید ، در واقع برای رسیدن به موفقیت باید بهای آن را پرداخت . مثلا هنگامی که می خواهید یک کفش داشته باشد ، باید برای به دست آوردن کفش مورد نیازتان بهای آن را بپردازید .

بهای بعضی از اهداف گذشتن از تفریح و استراحت و صرف مدت زمانی برای رسیدن به هدف است ، و بهای بعضی اهداف دیگر سرمایه گذاری مالی است . با توجه به هدف خود مشخص کنید که برای دستیابی به پول مورد نظرتان چه مقدار باید از وقت خود سرمایه گذاری کنید ، ممکن است لازم باشد بهای رسیدن به آرزویتان را با یاد گرفتن یک حرفه و صرف زمان بپردازید . شاید احتیاج باشد که مقداری پول هزینه کنید ، در این صورت مبلغ دقیق میزان سرمایه گذاری مالی خود را در دفترچه ی اهدافتان بنویسید .

مرحله ی سوم

در دفترچه ی اهدافتان تاریخ رسیدن به مبلغ مورد نیازتان را به صورت دقیق بنویسید . اگر تاریخ رسیدن به پول موردنظرتان را به روی کاغذ نیاورید ، هدف شما یک آرزو بیش نیست . وقتی تاریخ دستیابی به پول را مشخص می کنید ، ذهن شما خود را ملزم میکند که در تاریخ مذکور شما را به آرزویتان برساند .

مرحله ی چهارم

برای رسیدن به میزان پول و ثروت دلخواهتان باید برنامه و طرحی منظم داشته باشید . این طرح را به طور واضح مشخص کنید و بلافاصله دست به کار شوید . برنامه شما باید مرحله به مرحله راه رسیدن شما را به ثروت مشخص کند .

یک اشتباه رایج در قانون جذب این است که بسیاری از افراد تصور می کنند باید فقط آرزوهایشان را از کائنات درخواست کنند و منتظر بمانند تا جهان هستی آرزوی آن ها را برآورده کند ، و خود هیچ اقدامی در راه رسیدن به آرزویشان انجام نمی دهند . اگر این روش را در پیش بگیرید ، باید به شما بگویم که فقط یک رویا پرداز هستید ، و احتمال رسیدن شما به ثروت تقریبا صفر است .

مرحله ی پنجم

تمام اهدافی را که مشخص کرده و در دفترچه ی خود یادداشت کرده اید ، هرشب قبل از خواب و صبح ها بلافاصله بعد از بیدار شدن بخوانید . روزانه مدتی را هم به تصویرسازی ذهنی اختصاص دهید . زمانی حدود ده دقیقه را برای این کار در نظر بگیرید . تجسم کنید که به مبلغ دلخواه خود رسیده اید و از این بابت بسیار خوشحال هستید ، لذت رسیدن به درآمد دلخواهتان را با همه ی وجود حس کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *