دانلود رایگان فایل صوتی جملات تاکیدی برای ثروت

هر چیزی را که در زندگی به طرف خود می کشانید و جذب می کنید ، خوب یا بد ، به علت باورهای درونی شماست که در ضمیر ناخودآگاهتان پنهان شده اند . بسیاری از افراد نسبت به پول و ثروت باورهای نادرست دارند . باورهای مخرب نسبت به پول همچون مانعی برای رسیدن شما به ثروت و مکنت عمل می کنند و سبب می شوند که نسبت به پول حس خوبی نداشته باشید . این عقاید و باورها زمانی که بچه بوده اید توسط والدین ، معلم ها و اطرافیان به خورد ضمیر ناخودآگاه شما داده شده اند ، و شما بدون این که بخواهید نظریات را پذیرفته اید .

شما مطمئنا دوست دارید که ثروتمند باشید و زندگی سطح بالا و مرفهی داشته باشید ، دوست دارید هرچه قدر که دلتان خواست پول خرج کنید ، در خانه ای زیبا زندگی کنید ، اتومبیل دلخواهتان را داشته باشید ، به هرجا که مایلید سفر کنید و بهترین لباس ها را بپوشید . اما این باورهای غلط شما درباره ی پول ، اجازه ی ثروتمند شدن را به شما نمی دهد ، و نمی گذارد آن طور که شایسته ی شماست زندگی کنید . درواقع شما در سطح ناخودآگاه بدون این که خود متوجه باشید ، پول را از خود دور می سازید .

وقتی حس خوبی نسبت به پول نداشته باشید ، به جای آن که پول را به زندگی خود جذب کنید ، آن را دفع می کنید ، و برای همیشه در فقر باقی می مانید . برای جذب پول شما باید نسبت به پول حس مثبت و خوبی داشته باشید و به آن عشق بورزید .

یک راه آسان و مطمئن و در عین حال معجزه آسا برای تغییر این باورهای مخرب در مورد پول استفاده از جملات تاکیدی صوتی است . گوش کردن به جملات تاکیدی مثبت تاثیر بسیاری در برنامه ریزی ذهن و جذب ثروت دلخواه شما دارد . این جملات اعتقادات جدید و مثبت در شما ایجاد می کند ، باورهای مثل این که دریافت پول و ثروت حق طبیعی شماست ، یا این که شما توان رسیدن به پول را دارید .

وقتی انسان چیزی را عمیقا باور می کند ، به سرعت آن را در زندگی خود خلق می کند . وقتی شما باورهای مثبت در مورد ثروت داشته باشد ، ثروت را در زندگی خود خلق می کنید و هرجا که بروید پول و ثروت هم به دنبال شما می آید .

مزیت عبارات تاکیدی صوتی این است که شما در حین این که مشغول رسیدگی به امورات زندگی خود هستید ، می توانید این فایل های صوتی را هم گوش بدهید . یادتان باشد که کائنات به احساس شما پاسخ می دهد ، پس باید هنگام گوش سپردن به این فایل های صوتی ارزشمند ، احساس خوبی داشته باشید .

برای شما یک فایل صوتی فوق العاده آماده کرده ایم که حاوی قوی ترین و تاثیر گذارترین و شگفت انگیز ترین عبارات جذب ثروت است . این فایل صوتی به صورت صحیح و اصولی طراحی شده و با گوش کردن مرتب و روزانه به این جملات به نتایجی خارق العاده در زمینه های مالی خواهید رسید .

به کمک این پادکست صوتی می توانید برای همیشه از شر باورهای نادرست خود که مانع پیشرفت مالی و پولدار شدن شما در زندگی هستند ، خلاص شوید . این فایل صوتی موجب می شود که باورهای منفی نهفته در ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهای سازنده در مورد پول جایگزین کرده و نظام باورهای خود را اصلاح کنید و به زودی شاهد جهش مالی عظیمی در زندگی خود باشید .

 

دانلود رایگان فایل صوتی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *