دانلود فایل صوتی جملات تاکیدی برای کسب اعتماد به نفس بالا

باورهای مخربی که در ضمیر ناخودآگاه شما نهادینه شده اند ، همواره مانع رسیدن شما به موفقیت هستند . برای این که این باورهای آسیب زا را عوض کنید ، باید ضمیر ناهشیار خود را از نو برنامه ریزی کنید . برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه خویش و تغییر نظام باورها ، ابتدا نسبت به کشف باورهای مخرب بایگانی شده در ضمیر ناخودآگاهتان اقدام کنید ، و سپس این باورها را پاک سازی کنید . یکی از روشهای خارق العاده و ساده برای تغییر باورهای منفی استفاده از جملات تاکیدی صوتی است .

به کار بردن جملات تاکیدی صوتی می تواند نتایجی خارق العاده و شگفت انگیز را در زندگی شما به وجود آورد . این جملات را می توانید با استفاده از وسایل ساده ای مثل mp3 player یا موبایل یا هر وسیله ای که با آن راحت هستید گوش بدهید .

این فایل صوتی را در هر مکانی می توانید استفاده کنید ، مثل هنگام خرید کردن ، یا زمانی که سوار اتوبوس یا تاکسی هستید ، یا موقعی که در صف فروشگاه یا نانوایی ایستاده اید گوش دهید . مزیت این روش این است که از اوقات مرده و بلا استفاده ی خود به نحو احسنت استفاده می کنید .

بهترین زمان برای گوش دادن فایل صوتی عبارات تاکیدی شب ها قبل از خواب و صبح ها بعد از بیدار شدن است . در این اوقات نفوذ پذیری ضمیر ناخودآگاه فوق العاده زیاد است .

این جملات قدرتمند و طلایی سبب می شوند که اعتماد به نفس عالی پیدا کنید و در همه ی محافل مثل یک ستاره بدرخشید . مطمئن باشید که به زودی همه رمز اعتماد به نفس جادویی تان را از شما جویا خواهند شد .

دانلود فایل صوتی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *