شکارچی ثروت باشید

این که همه ی اوقات شبانه روز خود را مشغول کارتان می کنید ، به هیچ وجه موجب موفقیت شما نمی شود . اگر خواهان ثروتمند شدن هستید باید فرمول جذب ثروت را بدانید و یک سری اصول و قواعد مهم و اساسی را رعایت کنید . در این پست قوانینی را با شما مطرح می کنیم که رعایت آن ها بی شک موجب غنای مالی شما و سرازیر شدن پول به سمتتان می شود .

۱- برای ثروتمند شدن باید برنامه ای داشته باشید . بایستی مشخص کنید که تمایل دارید چه مقدار ثروت داشته باشید و این ثروت را در چه زمانی می خواهید به دست بیاورید ؟ تعیین زمان دقیق و مقدار معین پول بسیار با اهمیت است . علاوه بر این مشخص سازید که ثروت را از چه راهی می خواهید به دست آورید .

۲- بر جذب پول و فراوانی تمرکز کنید . به جای فکر کردن به بدهی ها و اقساطی که باید بپردازید ، تمام حواس خود را معطوف به پول و ثروت کنید . بر اساس قانون جذب فکر کرن به بدهی ها سبب می شود که همواره بدهکار باشید .

۳- پولدار شدن را تجسم کنید . باید صحنه ی ثروتمند شدن خود را در ذهنتان بارها ببینید . یادتان باشد که اتفاقات قشنگ را اول باید در ذهن خود ببینید تا آن اتفاق ها بعدا در دنیای بیرون به وقوع بپیوندد . تصور کنید همه ی پولی را که نیاز دارید در دست گرفته اید . بسته های اسکناس را در دست خود ببینید . آن ها را نزدیک بینی خود بگیرید و بوی خوش پول را استشمام کنید . بسته های پولتان را با لذت تمام بشمارید و بابت این همه نعمت خدا را سپاس گویید . هرگز قدرت تصویر سازی ذهنی را دست کم نگیرید .

۴- شروع به انجام کاری کنید . تا تلاش نکنید و به دنبال کاری نروید ، هیچ چیز در زندگی شما تغییر نمی کند . حتما اولین قدم را بردارید ، هر چند که خیلی کوچک و ناچیز باشد . فراموش نکنید انسان های موفق از خیلی کم شروع کرده اند تا امروز به افراد موفق تبدیل شده اند .

۵- ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید . فکر کردن به موارد منفی باعث می شود قدر ذهنتان علیه شما به کار بیفتد .

۶- برای رسیدن به ثروت باید انضباط شخصی داشته باشید . انضباط شخصی به این معناست که کارهایتان را در وقت مناسب انجام دهید ، چه آن کارها را دوست داشته باشید و چه نداشته باشید . با انضباط شخصی لذت های کوتاه مدت را به تاخیر می اندازید تا پاداش های بزرگ تری را در بلند مدت دریافت کنید . پشت گوش اندازی را از زندگی خود بیرون کنید .

۷- اول پس انداز کنید ، بعد خرج کنید . فقرا کاملا برعکس عمل می کنند ، آن ها ابتدا پول هایشان را خرج می کنند ، بعدا اگر چیزی برایشان باقی ماند آن را پس انداز می کنند . زندگی افراد ثروتمند را زیر نظر بگیرید تا متوجه ی نکات مثبت و ارزنده ای در زندگی آن ها شوید . ثروتمندان درآمد بالایی دارند ، اما پول کمی نسبت به درآمدشان خرج می کنند . آن ها به جای این که پول خود را صرف خرید خانه و اتومبیل کنند ، آن پول را پس انداز می کنند تا با آن کسب و کارهای دیگری را راه اندازی کنند . عادت کردن به پس انداز از مقدار پس انداز اهمیت بیشتری دارد . عادت کنید که همواره مقداری از پول خود را برای آینده کنار بگذارید . 

 

 

۸- شغل خود را دوست داشته باشید . اگر به شغلتان علاقه ندارید آن را رها کنید . وقتی کاری را که دوست ندارید رها می کنید ، شغل مورد علاقه تان را مثل آهنربا جذب می کنید .

۹- هر چند وقت یکبار با خودتان خلوت کنید و در سکوت و آرامش به ندای درونی خود گوش کنید . وقتی سکوت می کنید ، راه های خلاقانه ای برای کسب ثروت به ذهنتان خطور می کند .

۹- هرگز از یادگیری دست برندارید و دائما سرتان توی کتاب باشد . مقداری از سرمایه تان را صرف شرکت در کلاس های تخصصی کنید و حرفه ای را یاد بگیرید . هرگز مطالعه را متوقف نکنید . از دانش خود بهره ببرید و تمام چیزهایی را که یاد گرفته اید را به اجرا درآورید . ثروتمندان کمتر از افراد دیگر وقت خود را صرف تماشای تلویزیون می کنند و در عوض بیشتر کتاب می خوانند . علاوه بر مطالعه می توانید به پادکست های آموزشی هم گوش بدهید . از فایل های آموزشی صوتی می توانید هنگام رفت و آمدهای بیرون از منزل استفاده کنید .

۱۰- اطراف خود را با موفق ها و ثروتمندان پر کنید . افراد موفق می توانند به شما در رسیدن به موفقیت های مالی کمک کنند و باعث انگیزه بخشیدن به شما شوند . برقراری ارتباط و معاشرت با کسانی که پیش از این به موفقیت‌ های مالی دست یافته‌اند ، پیشرفت‌های مالی فراوانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد . از افراد تنبل و منفی نگر دوری کنید و کسانی که تمام وقت خد را صرف مهمانی و گشت و گذار می کنند تاثیر بسیار بدی روی شما می گذارند . آن ها سعی می کنند که شما را مثل خودشان عقب نگه دارند و مانع از موفقیت شما می شوند .

۱۱- روی هدف هایتان تمرکز کنید . اهداف خود را بنویسید تا آن ها را فراموش نکنید . در  کتاب عادات ثروتمندان آمده است: مروری بر عادات روزانه افراد ثروتمند، نشان می‌دهد که ۶۷ درصد افراد پولدار اهداف خود را مکتوب می‌کنند ، در حالی‌که ۸۱ درصد آنها یک لیست از کارهایی که باید انجام دهند تهیه کرده‌اند . اگر هدف شما مولتی‌ میلیاردر شدن است ، این هدف را نوشته و یک برنامه عملی برای رخ دادن این اتفاق ایجاد کنید . 

در شروع هر سال یک هدف بزرگ برای خود در نظر بگیرید . سپس آن هدف را خرد کرده و به اهداف کوچکتر یک ماهه یا سه ماهه تقسیم کنید . به این ترتیب می‌توانید روند پیشرفت خود تا رسیدن به هدف اصلی را مدیریت کنید .

۱۲ – ضمیر ناخودآگاه شما می تواند تمام اسباب و لوازم ثروتمند شدن تان را فراهم کند . قدرت ضمیر ناخودآگاه را دست کم نگیرید و از قدرت این  دوست معجزه گر خود بهره ببرید . این کار سبب می شود  هر کاری که برای سرازیر شدن ثروت به سمت شما ضروری است به صورت خودکار به وقوع بپیوند . در واقع ضمیر ناهشیارتان همه ی راه حل ها را می داند و شما را به سمت انجام این اقدامات می کشاند . برای این که بتوانید از قدرت سرشار ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید و آن را طوری برنامه ریزی کنید که شما را پولدار و متمول کند می توانید از جملات تاکیدی صوتی جذب ثروت استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *