حلقه گم شده قانون جذب

تا به حال شده که از خودتان بپرسید ، چرا قانون جذب برای بعضی ها عمل میکند و در زندگی عده ای دیگر بی تاثیر است ؟ شاید خود شما هم از جمله کسانی باشید که همه ی تلاش خود را کرده اید که قانون جذب را در زندگیتان عملی کنید ، اما تا به حال موفق نشده اید یا دست کم نتایج کمی از این قانون قدرتمند گرفته اید . در این پست قصد دارم که علت عمل نکردن قانون جذب را برای شما تشریح کنم .

علت این که عده ای فکر می کنند قانون جذب برای آن ها کار نمی کند ، این است که این قبیل افراد یک نکته ی مهم را در مورد این قانون فراموش کرده اند و آن بی توجه بودن آن ها نسبت به احساساتشان است .  احساسات در قانون جذب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند ، این احساسات هستند که تعیین می کنند شما در حال جذب خواسته تان هستید یا دارید آنچه را که خواهانش هستید از خود می رانید .

احساسات همان حلقه ی گم شده ی  قانون جذب است .

در ذهن شما در هر روز میلیون ها رشته ی فکری مختلف ایجاد می شود ، بعضی از این افکار مثبت هستند و تعدادی هم منفی . افکار منفی در شما احساسات ناخوشایند به وجود می آورند و افکار مثبت منشا پیدایش احساس مثبت و نیکو هستند . افکار شما معین می کنند که در زندگی چه چیزهایی را دریافت خواهید کرد . شما با احساسات خود تمام اشخاص ، اتفاقات و شرایط زندگی خود را جذب می کنید .

به عنوان مثال اگر شما به دنبال این باشید که پول بیشتری دربیاورید ، اما در اعماق نظام باورهایتان معتقد باشید که در جهان پول به اندازه ی کافی وجود ندارد ، در آن صورت احساس خوبی ندارید و این افکار و احساسات بد یعنی این که شما در حال ارتعاش کمبود خواسته تان به کائنات هستید و هر لحظه از خواسته ی خود دور و دورتر می شوید . برای این که شما به خواسته ی خود که داشتن پول فراوان است برسید ، باید فکر کمبود پول را با این فکر که در جهان به اندازه ی کافی برای همه پول و ثروت وجود دارد جایگزین کنید . با عوض کردن فکرتان ، احساسات شما هم تغییر می کند و با فکر و احساس مثبت قادر خواهید بود ، مقدار قابل توجهی پول را به سوی خود جذب کنید .

مادامی که درباره‌ی پول افکار و احساسات مثبت داشته باشید ، افراد و موقعیت ها و اتفاقاتی را به سمت خود جذب می کنید که برایتان پول بیشتری به ارمغان می‌آورند ، و برعکس هنگامی که درمورد پول و ثروت افکار و احساسات منفی بروز دهید ، شرایطی را می آفرینید که شما را به سمت بی پولی سوق می دهد .

با همان شدت و قدرتی که فکر و احساس می کنید ، کائنات هم به شما پاسخ می دهد . اصلا تفاوت نمی کند که شما مایل باشید کدام جنبه از زندگی خود را دگرگون کنید ، روش کار به یک شکل است ، اگر احساسات مثبت داشته باشید ، همه ی چیرهای دلخواه را به سمت خود فرا می خوانید و اگر احساس شما منفی باشد ، هر روز از آرزوهای خود فاصله می گیرید .

احساسات در هر فرایندی بسیار مهم و تاثیر گذار هستند . با تغییر افکار و احساساتتان می‌ توانید زندگی‌ دلخواه خود را خلق کنید و با ارتعاشات مثبتی که از خود ساطع می کنید ، تمامی جنبه های زندگی خود را به شاهکار تبدیل کنید .

هر روز خواسته های خود را تجسم کنید و از این حس لبریز شوید که هم اکنون صاحب آن چیزها هستید و به آرزوهای خود عشق بورزید . به این ترتیب شما در حال تدارک دیدن برای رویاهای خود هستید و کائنات هم ارتعاشات مثبت ساطع شده از سوی شما را دریافت کرده و پاسخ را به شکل برآورده کردن آرزویتان به شما برمی گرداند .

هر گاه در مسیر رسیدن به خواسته هایتان احساس خوبی داشتید ، این احساس به شما می گوید که شما در مسیر درست که همان مسیر دستیابی به روهایتان است قرار گرفته اید و هر وقت که احساس نامطبوعی داشتید ، باید این را یک هشدار قلمداد کنید و بدانید که افکاری منفی در ذهن شماست و دارید مسیر اشتباه را می روید و در حال دور شدن از خواسته تان هستید . پس هر موقع احساس بدی داشتید ، باید فورا افکار خود را تغییر دهید تا احساستان هم تغییر کند .

 

 

احساسات بسیاری از افراد واکنشی است در قبال آن چه که برایشان اتفاق می افتد . در واقع این قبیل افراد به جای این که مسئولیت احساسات خود را برعهده بگیرند و سعی کنند که همواره ارتعاش مثبت از خود ساطع کنند ، احساسات خود را مطابق با رویدادهای زندگیشان تغییر می دهند ، یعنی اگر اتفاق خوشایندی برای آن ها بیفتد شاد می شوند و احساس خوبی دارند و برعکس اگر اتفاق ناراحت کننده ای برایشان رخ دهد ، احساس بدی دارند . این رویکرد صد در صد اشتباه است . شما نخست باید احساس خوبی داشته باشید و آن وقت خواهید دید که اتفاقات شگفت انگیز یکی بعد از دیگری برای شما روی می دهد .

مثلا اگر می خواهید پولدار شوید ، نباید احساسات خوب خود را به بعد از ثروتمند شدن موکول کنید ، شما باید نخست از خودتان بپرسید که اگر ثروتمند شوم چه احساسی خواهم داشت ؟ بعد آن احساس زیبا و دلچسب را با تمام وجود حس کنید ، احساس آزادی ناشی از ثروت را حس کنید ، احساس خرید مطابق میلتان را حس کنید ، احساس زندگی در رفاه مطلق را حس کنید و با همه ی وجود احساس شعف و شادمانی کنید . وقتی ثروتمند بودن را احساس می کنید ، ثروت خودش به دنبال شما خواهد آمد .

احساست شما کاملا تحت کنترل شما هستند و شما باید مسئولیت احساس خود را بر عهده بگیرید ، این شما هستید که تعیین می کنید به چه چیزهایی فکر کنید و چه حسی داشته باشید . احساسات شما تعیین کننده ی سرنوشت شماست ، پس از هم اکنون تصمیم خود را بگیرید که می خواهید یک زندگی سرشار از موفقیت و شگفتی داشته باشید یا خیر ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *