بازی جذب ثروت

اگر توجه شما بر روی وضعیت فعلی زندگیتان باشد ، در آینده هم اوضاع شما مثل الانتان خواهد بود . اگر می خواهید تجربیات متفاوتی را برای خود رقم بزنید ، باید توجه و تمرکز شما به آن چیزی باشد که می خواهید ، نه آن چیزی که در حال حاضر وجود دارد . چنانچه به وضع کنونی خود واکنش نشان دهید ، ارتعاشاتی که به کائنات می فرستید ، باعث می شود که در آینده هم آن وضع برایتان تکرار شود .

شما قطعا خواهان جذب ثروت بیشتر هستید ، و تمایل دارید که قدرت خرید فراوان داشته باشید و هرآنجه را که خواهانش هستید ، راحت و بی دغدغه خریداری کنید ، اما ممکن است مدام احساس ترس یا ناراحتی به خاطر کمبود پول کنید ، یا این که به خاطر بی پولی خشمگین و یا افسرده باشید ، در این صورت ارتعاشی که به جهان هستی ساطع می کنید با آرزویی که دارید هماهنگ نیست . هر ارتعاشی که از خودتان ساطع کنید ، جایگاه جذب شما را معین می کند . اگر ارتعاش بی پولی را ساطع کنید ، هر روز فقیرتر می شوید و اگر ارتعاش ثروتمند بودن را ساطع کنید ، روز به روز بر ثروت و دارایی شما افزوده می شود .

چنانچه از وضعیت مالی خود ناراضی هستید و تمایل دارید که زندگی مرفهی داشته باشید ، اولین کاری که باید بکنید این است که روی بی پولی تمرکز نکنید . باید توجه خود را از فقر بردارید و روی فراوانی مالی متمرکز شوید . حتی اگر آه در بساط ندارید و در فشار هستید ، باز هم بایستی به فقر و بی پولی فکر نکنید و احساس لذت بخش تمول و ثروت را حس کنید .

بعضی از افراد تصور می کنند نخست باید پول زیادی داشته باشند تا احساس شادی کنند و از زندگی خود لذت ببرند . اما طبق قانون جذب برای این که صاحب ثروت و مکنت فراوان شوید ، نخست باید لذت داشتن پول فراوان را حس کنید ، تا بعد از آن ثروت به سراغ شما بیاید ، یعنی باید ابتدا ارتعاش ثروت را به کائنات بفرستید ، تا ثروت را به زندگی خود بکشانید .

یکی از روش های بسیار جالب که به شما کمک می کنند تا احساس پولدار بودن را با همه ی وجود حس کنید ، انجام یک بازی جالب به نام بازی جذب ثروت است .

در این روش شما باید تصور کنید که یک حساب بانکی به نام خودتان دارید و هر روز مقدار قابل توجهی پول به حساب پس انداز شما واریز می شود . اصلا مهم نیست که این پول از چه راهی به  حساب بانکی شما ریخته می شود ، فقط می توانید تصور کنید که از راه شرعی و قانونی این پول برایتان واریز شده است .

در مرحله ی بعد کاری که شما باید انجام دهید این است که در ذهن خود این مبلغ واریزی را خرج کنید . برای ریال به ریال این پول برنامه ریزی کنید و با دقت همه ی پول را تا پایان روز صرف خرید اجناس مورد علاقه تان کنید . برای این که این بازی بیشترین تاثیر را بر روی شما داشته باشد و حس تمول و ثروتمند بودن را به شما ببخشد ، می توانید به بازار بروید و کالاهای مورد نظر خود را از نزدیک ببینید و قیمت آن ها را از مغازه دار بپرسید و یادداشت کنید . بعد که به خانه برگشتید ، در ذهن خود آن اجناس را با قیمت های واقعی شان بخرید و با همه ی وجود لذت پول خرج کردن را لمس کنید .

برای این که این بازی برای شما قابل باور و ملموس شود ، می توانید یک دفترچه ی زیبا بخرید و با دقت و وسواس تمام ، هر روز پولی را که به حساب شما واریز می شود در دفتر یادداشت کنید و در ادامه بنویسید که این پول را صرف خرید چه چیزهایی کرده اید .

 

 

در اولین روزی که بازی فراوانی را شروع می کنید ، بایستی فرض کنید که یک میلیون تومان به حساب شما در بانک واریز شده است . در صفحه اول دفترچه ی خود این یک میلیون تومان پول را در بالای صفحه یادداشت کنید ، سپس همه ی یک میلیون تومان پول را در همان روز اول خرج کنید . با دقت همه ی چیزهای خریداری شده و مقدار پولی را که بابت خرید آن ها پرداخته اید ، بنویسید . به عنوان مثال در روز اول چند دست لباس شیک و زیبا بخرید . این لباس ها را با جزئیات کامل و قیمت هر کدام در دفتر خود یادداشت کنید .  

در روز دوم تصور کنید که دو میلیون تومان به حساب شما ریخته شده است . تا پایان روز دوم هم باید تمام این دومیلیون تومن را خرج کنید . مثلا در روز دوم بازی می توانید گوشی موبایل دلخواهتان را بخرید . می توانید به مغازه های موبایل فروشی سری بزنید و یک گوشی مناسب را پیدا کنید و در تجسم ذهنی خود آن گوشی را خریداری کنید .

در روز سوم میزان پولی که به حساب بانکی شما واریز می شود ، سه میلیون تومان و در روز چهارم ، چهار میلیون تومان و در روز بیستم ، بیست میلیون تومان و الی آخر است . هر چند روز که تمایل داشته باشید ، می توانید بازی فراوانی را ادامه دهید و در هر روز از این بازی مهیج تمام موجودی حسابتان را خرج کنید .

یک نکته ی بسیار مهم در این بازی وجود دارد و آن این است که موقع خرج کردن پول ها باید لذت ببرید و احساس سرخوشی زیادی داشته باشید . با خود بیندیشید که اگر صاحب آن اجناس بودید ، چه حسی می داشتید ، آن حس را از همین الان تجربه کنید .

اگر بازی فراوانی را با شادی و لذت انجام دهید و آن را جدی بگیرید ، بعد از مدتی خواهید دید که به جای این که تمرکز شما روی بی پولی و صورت حساب پرداخت نشده و اجاره های عقب افتاده تان باشد ، روی پول و ثروت است و ناباورانه خواهید دید که پیوسته روی وفور نعمت متمرکز شده اید و با این کار ارتعاشاتی که به کائنات ارسال می کنید ، ارتعاشات فراوانی پول است و کائنات هم این ارتعاشات را دریافت کرده و پول زیادی نصیبتان می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *