جملات تاکیدی صوتی برای سلامتی

شما می توانید از قدرت نامحدود و افسانه ای ضمیرناخودآگاهتان برای بهبود سلامتی خود بهره بگیرید ، به شرط این که ضمیر ناهشیارتان را از نو برنامه ریزی کنید و باورهای مخربی را که مانع از سلامتی بدن شماست با باورهای سازنده و مثبت جایگزین کنید .

یک روش فوق العاده مفید برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه و جذب هرآن چه که خواهانش هستید ، استفاده از جملات تاکیدی صوتی است . طبق قانون جذب چنانچه بر روی چیزی متمرکز شوید ، آن چیز را چه خوب و یا چه بد به زندگی خود جذب می کنید . در این جا یک فایل صوتی بینهایت قدرتمند را با دقت فراوان برای شما عزیزان آماده کرده ایم که بیشترین تاثیر را بر روی ضمیر ناهشیارتان خواهد داشت . با استفاده از این جملات هدفمند و سازنده به جای این که روی بیماری متمرکز شوید ، بر روی سلامتی تمرکز خواهید کرد و به زودی از داشتن جسمی سرشار از قدرت و انرژی حیرت خواهید نمود .

اگر می خواهید بدنی سالم و شاداب داشته باشید و قدرت جسمانی خود را افزایش دهید و در تمام طول روز پرانرژی و اکتیو باشید ، این فایل صوتی بینهایت قدرتمند ، را روزانه حداقل دو مرتبه گوش دهید . 

این فایل صوتی بی نظیر را می توانید در همه ی اوقات شبانه روز مثل هنگام خرید ، هنگام شستشوی ظروف ، هنگام پیاده روی و … گوش دهید . (البته به غیرمواقعی که در حال رانندگی هستید ) ، اما بهترین اوقات برای استفاده از این جملات شب ها قبل از خواب و صبح ها به محض بیدار شدن است .

البته فراموش نکنید که به هنگام گوش سپردن به این جملات تاکیدی باید احساس لذت و شادمانی کنید تا جهان هستی ارتعاشات مثبت ساطع شده از سوی شما را به شکل جسمی سالم و چابک به شما برگرداند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *