جملات تاکیدی صوتی برای جذب ثروت میلیاردی

قانون جذب می گوید هر چیزی را که امروز در زندگی دارید ، به خاطر شیوه ی خاص طرز تفکرتان به خود جذب کرده اید . وقتی تمایل شدیدی به کسب پول و ثروت داشته باشید و این مسئله ذهن شما را دائما به خود مشغول سازد ، یک میدان مغناطیسی از انرژی مثبت را در اطراف خود ایجاد می کنید که فرصت ها و موقعیت ها و ایده های جذب پول را به سوی شما می کشاند .

اکنون به اوضاع مالی خود نگاه کنید و ببینید که چقدر با نظام باورها و طرز فکرتان در مورد پول هم خوانی و تناسب دارد . اگر از وضع مالی خود ناراضی هستید ، علتش شخص شما هستید که این وضعیت نابسامان مالی را به سمت خود کشانده اید . پس بهتر است مسئولیت کامل شرایط خود را بپذیرید و با قدرت در پی تغییر زندگی مالی خود باشید .

خبر خوش برای شما  این است که می توانید طرز فکرتان و نظام باورهای خود را تغییر دهید و با این تغییرات زندگی خود را هم عوض نمائید . وقت آن رسیده که تمام عقاید نادرست در مورد پول را برای همیشه دور بیندازید و جاذب ثروت میلیاردی به سوی خود باشید . 

برای شما یک فایل صوتی ارزشمند آماده کرده ایم که تمام باورهای غلط نهادینه شده در ضمیر ناخودآگاه شما را نشانه گرفته و آن ها را با باورهای درست جایگزین می سازد . از آن جا که این فایل به گونه ای حرفه ای و هوشمندانه طراحی شده است ، شما می توانید با گوش کردن مکرر به این فایل صوتی شاهد جهش عظیم مالی در زندگی خود باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *