جملات تاکیدی صوتی برای شروع روز

یک روز خوب و پر از موفقیت با یک صبح عالی شروع می شود ، اگر صبحی شاد و دل انگیز داشته باشید ، در طول روز با انرژی بیشتری به کارهایتان رسیدگی می کنید و بدنی ریلکس خواهید داشت و سرشار از اعتماد به نفس خواهید بود . احساساتی که شما در اوایل شروع روز دارید ، کل روزتان را رقم می زند . اگر در ابتدای صبح خوشحال و پرانرژی باشید ، در تمام طول روز این احساسات مثبت سبب جذب اتفاقات خوب به سمت شما می شود و برعکس اگر کسل و بی حوصله روز خود را شروع کنید ، در تمام مدت روز شکست و عدم موفقیت در کار و زندگی شخصی را به سوی خود می کشانید .

اگر صبح خود را با عبارات تاکیدی مثبت آغاز کنید ، تمام روز خود را با انرژی و شادی سپری می کنید . به محض بیدار شدن از خواب ذهن در حالت آلفا قرار دارد و بیشترین میزان تلقین پذیری را داراست . پس چه بهتر که از این زمان طلایی برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید و آن را با جملات مثبت بمباران کنید ، تا ضمیر ناهشیارتان یک روز موفق را برای شما رقم بزند .

در این جا یک فایل صوتی برای شروع روز آماده کرده ایم که به صورت شگفت انگیزی عمل می کند . کافی است بعد از بیدار شدن ، در حالی که هنوز در رختخواب دراز کشیده اید ، این فایل قدرتمند را با لذت گوش دهید تا روزی پر از موفقیت ، شادی و آرامش داشته باشید و جاذب نعمت ها و ثروت ها به سوی خود شوید .

 دانلود فایل صوتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *